načítám data...

Téma SÁROVEC Mlýn - 4. 10. 2014

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Joe 01. října 2014, 12:36
Sice na mě skočil nějaký moribundus, ale už je to celkem dobrý a tohle je jedna z nejpříjemnějších akcí, tak si ji nemůžu nechat ujít :-) Takže platí přihláška ze starého fóra - jídlo určitě jo, nocleh ne.
Koudy72 Koudy72 30. září 2014, 21:09
Evidenci vedu, pravidelně sem chodím. Díky kluci. Váhaví střelci - kdo ještě neví co jak bude, dejte mi fakt vědět jestli dojede. Jde mi hlavně o jídlo aby se dostalo na všechny. Minule to trošku skřípalo protože mi nesouhlasily počty s nahlášenými a pak fysicky dojetými. Telefon máte, klidně zavolejte.
Koudy72 08. září 2014, 19:25
robin 65: Vím Robine vím. Máš to zamluvené neboj.
Koudy72 08. září 2014, 19:24
V pohodě kluci. Všechno mám poznamenané z předešlých informací kdo jak přijede. Jen jsem nevěděl jakou životnost bude mít původní fórum, tak jsem to dal taky sem.
robin 65 08. září 2014, 12:31
Koudy72: no dobře tak i já tady ještě jednou, prosím o nocleh separé pro dva, já a eva, pojedeme ráno ale uděláme si někde výlet po okolí takže se ukážeme až odpoledne
PavelV8 08. září 2014, 11:14
Tak schizofrenicky i tu na BigBlocku, ať to tu trošku oživíme - spánek i jídlo od soboty v turistické třídě. Už se moc těším, Luštěnice a podobné srazy jsou úžasné v tom množství aut, které si člověk může prohlédnout, ale zlatý Sárovec se svým klidem, kouzelným prostředím a panem mlynářem :-)
Koudy72 08. září 2014, 10:38
Sárovec Mlýn – klubové posezení ve starém stylu. Termín 04.10. 2014 (sobota) od 10:00 hodin to tak nějak zahájíme. Sezónu neuzavíráme ale pokračujeme. O Vaši, naši pohodu se postarají členové US Fox cars. Nocleh zajištěn 70,-kč na osobu - spacáky s sebou (turistická třída), někteří již znají. Dále dva pokoje pro dva a dva pokoje pro tři osoby jsou k dispozici se sociálním zařízením. Písněte mi sem do vlákna nebo na mobil, či zavolejte kdo přijede, abych se mohl postarat o vše potřebné. Tzn. kdo bude spát a jíst, případně jen jíst.
Dole v odkazu je jak to u nás vypadá a tohle si zadejte do GOOGLE a určitě trefíte.
Kdo bude chtít přijet už v pátek 03.10. 2014 tak klidně může. Počítá se s tím, že Ti vzdálenější to určitě uvítají.
http://klub-sarovec.webnode.cz/
Do vyhledavače zadejte v google mapy zadejte choceňské předměstí 184.
Uzávěrka požadavků na stravu do 30. 09. 2014
Koudy72 Tel: 739 584 302