načítám data...

Téma LUCKY CRUISERS WEEKEND 5.-7.června 2015

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
myclassicrideeu 17. června 2015, 20:49
Petr Bell 15. června 2015, 20:55
Petr Bell 15. června 2015, 20:19
myclassicrideeu 12. června 2015, 21:22
Chevelle 72 10. června 2015, 12:56
Petr Bell: Díky :-)
Petr Bell 09. června 2015, 20:14
Petr Bell 09. června 2015, 20:07
Chevelle 69: Ahoj. 13:10 už je dost pozdě. Příště to chce vyrazit dřív. Venku to funguje úplně stejně, kdo dřív přijede, tak parkuje. Chevelle je úžasná!
Caprice79 09. června 2015, 18:42
za me a za moji rodinu si myslim ze spokojenost.pratele a kamaradi,mochito,hambac od calvery,malinovka,zmrzka,palacinky,auta,pocasi.proste krasnej vykend.nejake to foto http://caprice79.rajce.idnes.cz/LCW_Konopac_2015
Chevelle 72 08. června 2015, 23:11
Ahoj, sraz byl super, je to super prostředí na Konopáči až na to že není kde zaparkovat :-( . Přijel sem v sobotu kolem 13.10h a to už bylo sakra pozdě. Pořadový číslo 501 a našel sem posledního fleka za hotelem u silnice. Ten chlápek za mnou s Corvettou už fakt fleka nenašel a vypadal naštvaně. Příště by tam mohlo být méně nových Mustangů a pak by bylo víc místa i pro veterány :-) Jinak pecka jako každý rok....
Petr Bell 08. června 2015, 21:54
Petr Bell 08. června 2015, 04:16
Ahoj lidi.
Myslím, že nejen za sebe můžu říct, že sraz byl super! Děkujeme všem kdo přijeli, děkujeme za skvělou atmosféru, byli jste báječní! Ještě nikdy nám tolik lidí neprojevovalo díky jako letos a věřte, že je to moc příjemný pocit. Líbily se kapely, catering (hlavně burgery) a v neposlední řadě i dražba, za kterou bych chtěl poděkovat Ivošovi. Myslím, že by mohl z fleku dělat dražitele - tohle bylo totiž bez přípravy a naprosto spontánní. Bezva je, že jsou všichni účastníci dražby spokojení a vydražená cena je reálná.
Rekord v počtu aut jsme netrhli, ale o to vůbec nešlo. Přijelo celkem 541 amerik a popravdě nevím, kam bysme ty další dali. Nechali jsme vám volnost v parkování a trošku se to projevilo v nehospodárnosti s místem. Krize to ale určitě nebyla, i když těch Rakušáků, kteří objížděli dvakrát celý kemp mi bylo trochu líto :-)
Moc fajn bylo, že dorazila spousta známých a letos se konečně a na pohodu dostalo i na pokec.
Ten konec to trochu pokazil, ale dokud jsou to jen plechy, nejde o nic. Všechno se dá opravit, hlavně, že se nikomu nic nestalo. S holčinou to vidím stejně jako Trinom. Když jsem pozoroval, jak je z toho zdrcená, bylo mi jí taky líto.
Birdovi jsem už slíbil nový blatník, nárazník a plnou nádrž až bude opravený :-)
Chtěl bych tu vyvrátit několik fám, které se okamžitě začaly šířit areálem. Např., že holčině bylo 17, neměla řidičák a byla namol. Nic z toho není pravda! Ani to, že jela rychle do zatáčky. Podle jednoho ze svědků dokonce pár metrů před inkriminovaným místem zastavila nebo téměř zastavila, ale při prudkém sešlápnutí plynu si neuvědomila, že má pořád vytočená kola doleva. Osobně jsem u toho ale nebyl.
Co mě ale dost mrzí, je následná totální neukázněnost některých cruisujících. Přestože moderátoři po tomto incidentu na náš pokyn stopli veškerý cruising a po celý den upozorňovali na to, aby nikdo nesedal za volant v podnapilém stavu, museli jsme vytáhnout z aut dva idio.., z nichž jeden si dokonce dával z flašky i za jízdy. To všechno nás bohužel donutilo zamyslet se nad pravidlama hry a do budoucna přitvrdit v trojúhelníku řidič-auto-alkohol. Slušní lidé s mozkem se nemusí žádných restrikcí obávat. Bezmozci ano, a věřím, že to bude ve společném zájmu nás všech.
Závěrem bych chtěl pozdravit náruživého zahradníka, který si "vypůjčil" naši konev a zapomněl ji vrátit. Konev sloužila ke kropení prašného místa před WRAAM stánkem, takže se omlouváme za prašný zbytek soboty. Koupím si v BauMaxu novou, ale mentalitu toho člověka mi hlava nebere.
Pro ty kdo jezdí na srazy už nějaký ten pátek byl letošní Konopáč výroční. Sraz amerik se tu poprvé konal před 20 lety, v roce 1995. Kdo tu dobu pamatujete a taky na ní vzpomínáte, víte o čem je řeč :-)

Caddy 07. června 2015, 17:32
pbkarvina 05. června 2015, 11:02
Fernie: ok, stavím se, nejedu svým autem, ale lepku bych bral :-D
František Čáslavský 04. června 2015, 22:30
pbkarvina: když budeš hodnej, tak ti nějaký pověnuju
pbkarvina 04. června 2015, 08:02
Petr Bell: půjdou dokoupit nebo jsou pouze pro řidiče?
Petr Bell 04. června 2015, 00:33
pbkarvina: Jasan, budou :-)
Lazarus 03. června 2015, 19:39
Petr Bell: Tak to mám moc velkou radost :) O ročník 2012 jsem bohužel přišel :)
pbkarvina 03. června 2015, 15:09
Petr Bell: samolepky budou?