načítám data...

Téma Chevrolet Meeting

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
tom.r 17. května 2015, 19:14
Knightrider: čauky, ... pokud nebude vyloženě mizerné počasí, tak se tam v sobotu přijedeme podívat.
Knightrider 04. května 2015, 19:39
Ahoj vsem, teda doufam, ze mne nezacnete hned po precteni kamenovat.
Par lidi z celkem nefunkciho Chevrolet clubu, ktery by se rad taky schazel s ostatnimi cleny, jsme se domluvili na ucasti na srazu Chevrolet/Daewoo clubu, ktery se porada v terminu od 22.-24. 5. 2015, tj. uz za tri tydny v kempu Olsovec na Blanensku. Blizsi info tady:
http://cs.chevroletclub.net/sraz/iii-cesko-slovenska-chevrolet-daewoo-party-49

S par kamaradama s US Chevroletama jedeme na tenhle pro nekoho mozna neprekousnutelnej sraz, kde budou vedle pravych US Chevy i ty korejsky. Domluvili jsme se s organizatorama tyhle akce a prijedeme tam ukazat lidem "tak trochu jiny Chevrolety", nez ktery si mohl koupit normalni Cechacek v autosalonu Chevroletu, kdyz se shanel po novym aute. Sam nejsem priznivcem korejskych aut, ale dokazu se od toho oprostit a pokud bude dobra parta lidi a vyjde pocasi, tak doufam, ze z toho vyleze pohodovej vikendovej relax.
Kazdopadne pokud by se tady nasel nekdo s US Chevroletem, komu by se chtelo k nam pridat a vyrazit na tuhle akci a prinejmensim pokecat u jednoho stolu, dejte vedet. Budeme radi, kdyz se pridate k nam do kolony a ukazete lidem svoje káry, na ktery jste nalezite hrdí.
OndraS 07. listopadu 2014, 10:16
Sally, Joe - to není morousování, to je prostě konstruktivní kritika a máte pravdu. Já teda na V8 přijíždím v pátek večer a tím je to vyřešený, ale kdo chce přijet v sobotu dopoledne, má to fakt blbý. Vinil bych z toho dva faktory. Jeden se změnit nedá a druhej dost výrazně dá:
- příjezdová cesta neumožňuje plynulý příjezd a současně odjezd aut. To se asi sotva změní. Nicméně za předpokladu že v sobotu dopo auta v 95% jenom najíždí, je potřeba zajistit jejich co nejmenší zdržení na bráně. A to je právě ten druhej problém
- protože na bráně je potřeba udělat krátkej proces ve stylu "nazdar, platí se tady stovka, jo supr máš to přesně, tak tady máš vstupenku, program dne a vypadni s tím krámem někam dál a zaparkuj kde je místo". Nevidím důvod aby tato uvítací akce trvala déle než minutu. Bohužel, vstupné 130 je naprosto nejnemožnější částka z hlediska rachocení drobnýma, dál různý vyplňování jmen, adres, RZ atd, nádhera.
Sally 07. listopadu 2014, 07:25
Joe: Taky to tak citim,V8 uz nepojedu,,prijezdova cesta s rizikem stretu s protijedoucim autem,na vstupu neskutecna cekaci doba,zastupy lidi a pro ty,kteri jim platici lidi prilakaj, ani nezajisteno zorganisovani dustojneho zaparkovani. Zato Lustenice, tam meli poradatele V8 prijet povinne jak na skoleni se podivat, jak se to ma delat.

Tento příspěvek byl 07.11.2014 v 13:45 upravován.
fandak 06. listopadu 2014, 20:58
OndraS: B 83- 56 je naše.Ty vlajky a čepice má Mára pořád v autě
OndraS 06. listopadu 2014, 18:23
Kevrolet mýtink na GP Brno byla supr akce. Bylo to v rámci závodů WTCC / 100 let Kevroletu. Už nevím čí jsou to fotky, myslím že to fotil JirkaZ28?
pbkarvina 06. listopadu 2014, 16:26
Joe: jasan, proto jsou i komorní akce, každý si vybere, co mu vyhovuje
Joe 06. listopadu 2014, 15:35
pbkarvina: Jasně, otázka je kdo za jakým účelem a za jakých podmínek to pořádá. Dříve býval na takových akcích dobrovolný příspěvek a bylo to v pohodě. Pokud se bude platit za to že budeme mít nějaký prostor sami pro sebe, taky to beru. Pokud ale na letošní Hradeckou V8 jedu na cca. dvě hodiny prohodit pár slov s několika přáteli a poté co se davem lidí dostanu do areálu kde mě okamžitě zkásnou a opáskujou, uvnitř je lidí jako blech, na to nejsem zvědavej. To byla akce pro veřejnost, tam bylo evidentně mnohem víc diváků než účastníků v autech. Asi jsem morous, ale tohle mě prostě nijak neláká.
pbkarvina 06. listopadu 2014, 13:21
Joe: poplatek neni za to, ze tam jedes vystavit auto, ale je to prispevek klubu na dalsi akce, ale taky jsem si vzdycky rikal, kdyz neprijedou majitele amerik, nebude na co koukat
custom1 06. listopadu 2014, 12:51
Joe: Díky za názor. Pokud budeš něco pořádat, dej vědět, rád tě podpořím.
Joe 06. listopadu 2014, 12:44
custom1: Já osobně to mám tak, že na nějakej sraz Daewoo bych rozhodně nejel. Pokud by šlo pouze o US Chevy, to by byla jiná. Otázka je co a jak je potřeba organizovat. Z velkých srazů jsem docela rozpačitej. Už jsem to psal i jinde - ale platit vstupné za za to že někam jedu ukázat svoje auto, aby pořadatelé akce mohli lákat zástupy dalších lidí, díky kterým si ani pořádně neprohlídnu auta co tam jsou, protože je tam hlava na hlavě, to mě nebere. Mám rád Foxácké akce, které více méně skoro žádnou organizaci nepotřebují a v tom je jejich krása.
Stačilo by domluvit zajímavé místo kde je hospoda a místo na parkování. A když na to přijde, domluvit s měšťákama vyjíždku do města kde bude na náměstí přestávka s prohlídkou pro veřejnost. Nic víc bych nepotřeboval. Mám v plánu něco takovýho uspořádat tady u nás.

Tento příspěvek byl 06.11.2014 v 12:45 upravován.
custom1 06. listopadu 2014, 07:36
DCharger: Ono to může skončit tak, jak říkáš. Je ale třeba to zkusit... ;)

Jinak já sám nic pořádat nebudu, na to nemám čas. Jen sonduju, jestli by byl zájem majitelů US Chevroletů přijet se ukázat na takovou akci. Když bude dostatečná skupina amerických Chevroletů, tak spolu pokecají a nemusí se řešit zvlášť sraz... :)
Lazarus 05. listopadu 2014, 21:52
DCharger: Vzpomínám si na výročí značky Chevy, kdy všechny Chevy měly vjezd na Masarykův okruh zdarma před hlavním závodem... To byl docela dobrej Chevy meeting... Ikdyž to se asi realizovat bude těžko... Já osobně bych třeba někde rád srazil box-b-bodies...
DCharger 05. listopadu 2014, 21:03
Nic mi do toho neni, a ani nechci bejt za rejpala, ale neda mi to, tak jen tady vyventiluju svuj nazor:
Podle me poradat u nas sraz s tematem Chevrolet je nesmysl. Pamatuju, ze takovej sraz byl jednou v Jihlave. Sjelo se tam nekolik veci jako Spark, Aveo, Captiva a jeden hranatej Caprice. Vetsine majitelu techhle vozu auta jako takovy nic moc nerikaji, a muzou se spolu bavit treba o footbale, cene benzinu nebo politice. Coz se znackou Chevy ma pramalo spolecnyho, a jediny co ty auta spojuje je ''bowtie'' na grilu.
Kdyz sraz omezis jen na US Chevy, tak majitel Camara si sice rad pokeca s majitelem Suburbana, ale nekdo s Firebirdem nebo Deltou 88, se ke slovu nedostane, i kdyz by mel co rict.
Zkratka podnik ve zneni ''Chevrolet Meeting'' mi prijde zbytecne specificky. Proste je to neco jako usporadat sraz uzivatelu pneumatik znacky Barum...

Tento příspěvek byl 05.11.2014 v 21:03 upravován.
custom1 05. listopadu 2014, 13:00
Joe: Pořád přemýšlím, jak to udělat, protože je více návrhů, jaká by ta akce měla být...

Jedni říkají, že by to měl být sraz pro všechny Chevrolety, druzí zase, že jen pro ty americké.
V prvním případě by bylo nejjednodušší se domluvit a přijet na sraz Daewoo-Chevroletů a organizaci nechat na organizátorech.
V druhém pak vymyslet vlastní akci a zařídit vše podle sebe, což je zase náročnější na organizaci (domluvit místo, čas, atd.).
Joe 05. listopadu 2014, 12:34
To by byla fajn akce, jen bude trochu trapný až se tam sejde deset Matizů na jedno Malibu :-)
custom1 04. listopadu 2014, 16:13
Lazarus: Nebojte, všechno bude... :D
Lazarus 04. listopadu 2014, 16:11
custom1: Tohle by nás s Deny taky zajímalo...
custom1 06. října 2014, 07:18
Caprice79: Romane, zatím se nic bližšího neví. Ale neboj, pokud něco bude, budeš včas informován... ;)
Caprice79 05. října 2014, 22:42
Otazka pro Kharla.to jak jsi sondoval ohledne srazu majitelu chevroletu je pase nebo jak zkoncila domluva zda to bude nebo ne?řešilo se to na usmotors ale nenašel jsem to